فروشگاه ساز ناپ کامرس - ناپ فارسی
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

قالب پاویلیون شماره دو

این قالب قالب پاویلیون است اما با اصلاحاتی بر روی آن اعمال شده است. مناسب برای ناپ کامرس 3.9 و 4 و 4.1 و 4.2 است.
ارائه کننده: ناپ فارسی
*
500,000 تومان

همراه با یکماه پشتیبانی رایگان (شرایط پشتیبانی)

این پکیج شامل دو محصول می باشد. محصول اول قالب اصلی پاویلیون است و محصول دومی که در این مجموعه وجود دارد شامل بسته اصلاحی این قالب می باشد.

بسیاری از افرادی که از ناپ کامرس استفاده می کنند تمایل دارند که قالب پاویلیون را با سبکی متفاوت داشته باشند.

قالب پاویلیون

مشخصات محصول
نام ویژگیمقدار ویژگی
نسخه نمایشی فارسیدارای نسخه نمایشی فارسی
پشتیبانی از زبان فارسی و راست به چپبله
اینستاگرام ناپ فارسی
مطالب مرتبط محصول
فیلم آموزش ناپ کامرس

در این فیلم قسمت های مختلف ناپ کامرس آموزش داده شده است.

راه‌اندازی یک فروشگاه آنلاین مد و پوشاک با استفاده از اپلیکیشن تلفن همراه nopCommerce

مد و پوشاک یکی از موفق‌ترین موضوعات فروش آنلاین است، این واقعیت در سال 2016 فقط در انگلستان و ایالات‌متحده ثابت شده است. برندها‌ی معتبر و بزرگ زیادی به صورت آنلاین به فروش محصولات خود می‌پردازند و تجارت موفقی دارند. ظهور اینترنت و تجارت الکترونیکی باعث ایجاد تغییر قابل ملاحظه‌ای در دنیای تجارت شد، این امر برای تجارت‌های کوچک‌تر نیز بیشتر خودنمایی می‌کند. اگر به صنعت مد و پوشاک و فناوری استفاده شده در ان به دقت نگاه کنیم متوجه اهمیت اپلیکیشن‌های تلفن همراه در بین مشتریان پوشاک خواهیم شد.
برای هر برند مد و لباس، داشتن یک وب‌سایت به‌منظور ارائه محصولات خود به مشتریانی که خرید آنلاین را انجام می‌دهند روشی معمول است. ولی با توجه به آمار به دست آمده، 63% از کسانی که از اینترنت استفاده می‌کنند، ترجیح می‌دهند تا از تلفن همراه و اپلیکیشن‌های آن استفاده کنند تا از یک کامپیوتر. همه ما راحتی استفاده از یک اپلیکیشن را به خوبی می‌دانیم. مشتریان شما انتظار دارند که شما از رقیبان خود عقب نباشید و محصولات خود را به راحت‌ترین روش ممکن عرضه نمایید. در سال گذشته بیش از 70% از فروش الکترونیکی در دنیا، در صنعت مد و پوشاک بوده است. کاربران تلفن‌های همراه بخش بزرگی از این آمار هستند. یک اپلیکیشن کارا و مشتری محور می‌تواند بیشترین مقدار درآمدزایی برای تجارت شما داشته باشد. سؤال اصلی این است که چطور می‌توان از اپلیکیشن تلفن همراه استفاده کرد تا درآمد را افزایش داد؟ در ادامه به این سؤال پاسخ خواهیم داد.

طراحی فروشگاه اینترنتی

فروشگاه‌های اینترنتی از به روزترین روش‌های گسترش تجارت است. در روش‌های سنتی، مشتریان صاحبان تجارت محدود به افرادی بودند که در محدوده فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های آن تجارت فعالیت می‌کردند. درصورتی که صاحبان تجارت قصد داشتند برد مشتریان خود را افزایش دهند، باید هزینه‌های سنگینی را به منظور افتتاح شعبه جدید از فروشگاه خود در منطقه‌ی مورد نظر متقبل می‌شدند.


اما با ورود به عرصه تجارت الکترونیک دیگر چنین موردی صادق نیست. صاحبان تجارت با استفاده از بستر وب می‌توانند محصولات و خدمات خود را به اطلاع برد وسیعی از مشتریان رسانده و از سراسر دنیا مشتری جذب کنند همچنین با کسب اطلاعات مشتریان خود در فروشگاه هزینه‌های تبلیغات بسیار کاهش پیدا کرده و سود صاحبان تجارت افزایش پیدا می‌کند.

آموزش نصب قالب فروشگاه nopCommerce

پلتفرم nopCommerce یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های فروشگاه ساز موجود در بازار تجارت الکترونیک است. از ویژگی‌های این پلتفرم می‌توان به منبع-باز (open-source) بودن، دارا بودن مجموعه‌ای از امکانات پیش‌فرض، توسعه‌دهندگان فعال و به روز و پشتیبانی قوی توسط تولیدکنندگان و توسعه دهندگان این پلتفرم اشاره کرد.


یکی از ویژگی‌های بسیار مهم این پلتفرم که آن را از سایر پلتفرم‌های تولید شده بر اساس ASP.net جدا می‌کند، دارا بود بیش از 1,500 افزونه و 170 قالب (Theme) است.